Esthetic – pruun Nahast Püksirihm
Google'i hinnang
4.8
Põhineb 109 arvustusel
js_loader

99


YouTube VideoSaatmine & saadetise sisu


    Pikkus pandla tipust keskmise auguni (cm)
    Reset options
Puhasta
Tootekood: - Kategooria: Brand: Von Baer
Previous slide
Next slide

Premium Itaalia veisenahast käsitsi valmistatud Esthetic pruun püksirihm on stiilne aksessuaar, mis lisab Teie välimusele vürtsi. Üks sellesarnane noobel püksirihm võiks igal härrasmehel riidekapis leiduda, et oma rõivastusele soliidsust ja stiilsust juurde anda.

Tegemist on nüansirikka püksivööga. Rihma ääri läbiv pidev niit tagab ainulaadse viimistluse. Püksirihma sügav värvus ja tekstuur ning Teie poolt valitud ainulaadne roostevabast terasest või messingist pannal jätab mõjusa mulje.

Paneme kokku täpselt Teile sobiva pikkusega vöö. Soovi korral pressime rihma otsa initsiaalid.

  • Rihm on valmistatud taimpargitud premium Itaalia veisenahast
  • Paneme kokku täpselt Teile sobiva pikkusega vöö
  • Pakendatud kaunisse kinkekarpi, kaasas kinkekott
  • Nahatoonid: pruun ja must
  • Laius 3,7 cm

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri tooted on käsitsi valmistatud ning selleks on kasutatud premium taimparknahka. Selle tootega tuleb kaasa naha päritolusertifikaat, sest meie jaoks on kestlik mõtteviis oluline. Naha kvaliteedi ja päritolu täielik kvaliteeditagamine toimub Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toscana Taimparknahk) kaubamärgi poolt ning see hõlmab lisaks nahale ka seda, kuidas ja kelle poolt nahk on töödeldud.

Von Baer premium Itaalia veisenahk
Von Baer Messing ja Roostevaba Teras

ROOSTEVABA TERAS ja MESSING

Saate valida roostevabast terase ja messingist püksipandla vahel. Mõlemad materjalid kuuluvad maailma kõige mitmekülgsemate ja väärtuslikemate metallide sekka. Roostevaba teras on raua ja kroomi sulam, mida kiidetakse selle ülima tugevuse ja viimistletud välimuse pärast. Tegu on roostekindla, kestliku ja loodussõbraliku materjaliga, mis on kauapüsiv ja ümbertöödeldav. Valgevask ehk messing – vase ja tsingi sulam – on tuntud oma elegantse kullasarnase välimuse, korrosioonikindluse ja vastupidavuse poolest. Erinevalt odavast pannaldest, mis on valmistatud kehva kvaliteediga sulamitest, saab meie pandlaid kasutada pikkade aastate jooksul lausa igapäevaselt, kartmata nende välimuse kuhtumise pärast.

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

Von Baer OU jatkusuutlik arimudel 2

Sulle võib meeldida ka…