Nahast Rahakotid

– Meestele ja Naistele

Alates: 59
Hinnanguga 5.00 / 5
Alates: 54
Hinnanguga 5.00 / 5
Alates: 49
Hinnanguga 5.00 / 5
Out of stock
Alates: 39
Hinnanguga 5.00 / 5
Alates: 29
Hinnanguga 5.00 / 5

Meeste rahakott on hindamatu aksessuaar. Von Baer rahakotte on võimatu tänavapildis mitte märgata. Esteetilise ning laitmatu välimusega rahakoti kandmine tagab austust ja tähelepanu.

Meestele ja Naistele

Näita rohkem

Lisades temale initsiaalid, saate luua personaliseeritud ning kordumatu kingituse endale või oma lähedastele.

Von Baeri meeste rahakotid on valmistatud premium pühvlinahast, mis kannab edasi põlvkondade pikkuste teadmistega nahaparkimismeistrite leidlikkust ja põhjatuid teadmisi. Meie ainulaadsest, aegumatut stiili väljendavast tootevalikust leiab viimne kui üks oma eelistustele ja vajadustele vastava rahakoti. Valikus on nii kaarditaskud ehk kaardihoidjad kui ka kokkuvolditavad ja münditaskuga rahakotid (Vaadake meie nahast portfellide kollektsiooni).

Sõltumata Teie asukohast, olgu see siis Tallinn, Tartu või mõni muu paik, on meie rahakottide kasutamisega kaasnev imetlus tänu tõsiasjale, et müük toimub meie e-poes ööpäevaringselt, vaid mõne nupuvajutuse kaugusel. Makstes tööpäeval enne 16.00, jõuab toode Teieni juba järgmisel päeval!

Meie rahakotid meestele on ainulaadsed – pühvlinahk on üks kallimaid ja kvaliteetsemaid materjale, millest kvaliteetaksessuaare tehakse.

näidata vähem