Signature Nahast Võtmehoidja

29

(3 Arvustust)


Saatmine & saadetise sisu


Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , Brand: Von Baer

Signature aitab Teie võtmeid turvaliselt ühes pundis hoida, ent see on midagi rohkemat kui tavaline võtmehoidja. Tegu on tõeliselt omanäolise aksessuaariga, mida on igapäevaselt rõõm kasutada.

Võtmehoidja on valmistatud käsitsi vastupidavast kõrgkvaliteedilisest taimpargitud veisenahast. Võtmehoidja esi- ja tagakülg on ääristatud naha värviga sobivate õmblustega – minimalistlik detail, mis toodet maitsekalt kaunistab. Signature tagaküljel asub stiilne Von Baeri logo. Signature ülaosas ühendab esteetiline robustne metallist nelinurk metallrõnga toote nahkosaga.

Võtmehoidja nelinurkne kaarjas esikülg on ilma logota ning soovi korral saab võtmehoidjat personaliseerida graveeringu või kuumpressitud initsiaalidega. See teeb võtmehoidja erakordselt isiklikuks ning muudab selle imeilusaks kingituseks.

 • Vastupidavast taimpargitud premium veisenahast
 • Metallist rõngas ümbermõõduga 3 cm
 • Mõõdud: 3,5 cm x 8,5 cm x 0,6 cm

PREMIUM KVALITEEDI ITAALIA VEISENAHK

Von Baeri tooted on käsitsi valmistatud ning selleks on kasutatud premium taimparknahka. Selle tootega tuleb kaasa naha päritolusertifikaat, sest meie jaoks on kestlik mõtteviis oluline. Naha kvaliteedi ja päritolu täielik kvaliteeditagamine toimub Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toscana Taimparknahk) kaubamärgi poolt ning see hõlmab lisaks nahale ka seda, kuidas ja kelle poolt nahk on töödeldud.

Von Baer premium Itaalia veisenahk
Von Baer OU jatkusuutlik arimudel 2

KESTLIKKUS

Von Baeri tooteid soetades võite olla kindel, et ostes meilt stiilse ja tippkvaliteetse aksessuaari, toetate seeläbi ka jätkusuutlikku ärimudelit ja traditsioonilist käsitööd. Von Baer ajab äri viisil, mis toetab kohalikke kogukondi ega kahjusta planeeti.

3 arvustust tootele Signature

 1. Heli

  Toode kvaliteetne ja ilus, töö väga kiire ja täpne ning suhtlus meeldiv! Ainult parimat hinnangut väärt!

 2. Jaana

  Tootega väga rahul. Töö kiire ja ilus. Väga meeldiv koostöö.

 3. Kadri

  Tõsiselt mehise välimusega võtmehoidja ja suurepärane võimalus sinna midagi ka kirjutada lasta; lisaks on väga meeldiv saada pakituna kenasse karbikesse + kinkekott (kõik hinna sees); väga kiire tarne.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.