EI LEIDNUD POEST SEDA, MIDA SOOVINUKS

Minu nimi on Albert Varkki ning olen Tallinnas loodud Von Baer brändi kaasasutaja.

Soovisin endale 2014. aasta lõpus osta tööl käimiseks kvaliteetset ning ainulaadset nahast arvutikotti, kuid pika otsimise tagajärjel ei leidnud ma ühtegi meelepärast. Jätkasin otsinguid internetist, aga sobilikud kotid olid ebamõistlikult kallid. Ei jäänudki muud üle, kui luua endale ise meeltmööda kvaliteetne nahast arvutikott, mis täidaks kõik minu soovitud kriteeriumid. Paari kuu jooksul sündiski meie brändi esimene arvutikott.

Minu disainitud arvutikott sai sõprade ja tuttavate poolt väga palju kiita ning paljud soovisid ka endale samasugust. Nii Von Baeri lugu alguse saigi.

 

BRÄND

Kaubamärk Von Baer sai loodud 2015. aastal Tallinnas kahe lapsepõlvesõbra Alberti ja Igori poolt. Meie eesmärk on kliendikeskse lähenemise ja vahetu suhtlemisega pakkuda parima väärtusega nahast aksessuaare. 

 

MEIE NÄGEMUS

Meie nägemus seisneb selles, et Von Baeri tooted oleksid oma stiili, mugavuse ja kvaliteetsete materjalide poolest ainulaadsed. Soovime, et meie nahast aksessuaarid poleks lihtsalt ajutised moeesemed, vaid kordumatu disainiga klassikalised kvaliteetsed esemed, mille väärtus ajas püsib. 

NAHAST

Von Baeri tooted on valmistatud käsitsi. Meie poolt hoolega valitud nahk on kõrgkvaliteetne ning ülimalt vastupidav. Von Baeri nahktoodete valmistamisel ei kasutata nahatööstuse jaoks kasvatatud loomade nahka. Nahk, millest meie tooted on valmistatud, on lihatööstuse kõrvaltoode, mis ilma kasutust leidmata satuks jäätmete sekka. 

MÜÜME OTSE TEILE

Olles tüdinud tuntud brändide kõrgetest hindadest ja puudulikust kvaliteedist, otsustasime luua oma brändi, mille põhimõte on pakkuda kõrgkvaliteetseid tooteid otse kliendile, ilma vahendajateta. Selline lähenemine võimaldab meil tagada õiglase hinna-kvaliteedi suhte ning kliendilähedast teenindust.

€700
€500
€339
Meie Hinnad € 339+
Otse kliendile mudel Otse kliendile mudel
Loomulik kasv Loomulik kasv
Sotsiaalmeedia ja soovitused Sotsiaalmeedia ja soovitused
Von Baer
Nende Hinnad €699+
Poe juurdehindlus Poe juurdehindlus
Hulgimüüjad Hulgimüüjad
Kõrged tegevuskulud Kõrged tegevuskulud
Tele-, raadio- ja printreklaam Tele-, raadio- ja printreklaam
Tuntud luksusbrändid

 

HINNAD

Me ei trikita oma kliente allahindluste tegemisega või sooduskoodidega. Trikitamine seisneb selles, et toote esialgne hind seatakse meelega kõrgemaks, et seda hiljem langetades kliendile näilist soodustust pakkuda.

Vältides edasimüüjaid ja kollaseid soodushinnasilte, müüme oma tooteid otse Teile. Tänu sellele saame pakkuda võimalikult häid hindu, kvaliteeti ja teenindust. Võite kindlad olla, et ei leia meilt ostetud tooteid järgmisel kuul allahindlusega müügis, nagu seda mujal ette võib tulla.

HEATEGEVUS

Valides Von Baeri toetate muuhulgas ka Tallinna Lastehaigla Toetusfondi – annetame osa iga toote müügist teenitud tulust just sellele organisatsioonile.