Ei leidnud poest seda, mida soovisin

 

Tere, olen Albert, Von Baer Tallinna asutaja.

2014. aasta lõpus soovisin osta ilusat, kvaliteetset ning ainulaadset nahast arvutikotti, millega tööl käia. Käisin kõik kaubanduskeskused läbi, kuid ei leidnud midagi, mis mulle meeldiks. Jätkasin otsinguid internetist, kuid need kotid, mis mulle meeldisid, maksid minu jaoks liiga palju. Ei jäänud midagi muud üle, kui luua soovitud arvutikott endale ise. Paari kuu jooksul sündis esimene Von Baeri arvutikott.

Minu arvutikott hakkas palju komplimente saama ning paljud sõbrad ja tuttavad soovisid minult samasuguse osta. Nii see asi alguse saigi.

KLASS, MITTE MOOD

 

Me ei ole moebränd. Mood tuleb ja läheb, kuid Von Baeri nahktooted ei vanane. Loome omapärase ainulaadse stiiliga laitmatut kvaliteedi ja klassiga tooteid. Me ei tee vahet sisu ja stiili vahel, meie jaoks ei saa olla üht ilma teiseta.

Sisu moodustub kõige kallimast ja kvaliteetsemast toormaterjalist, mis maailmas leidub – premium kvaliteedi veise- ja pühvlinahast, mis on iga toote jaoks ainulaadselt töödeldud ning viimistletud. Stiil tuleneb meie sisemisest vormi tunnetusest.

Olles väsinud suurte brändide juurdehindlusest ja puudulikust kvaliteedist, lõime otse tarbijate online mudeli.

SÜNDINUD ONLINE’S, MÜÜME OTSE TEILE

€540
€360
€180
Meie Hinnad € 200+
Online Mudel Online Mudel
Loomulik Kasv Loomulik Kasv
Sotsiaalmeedia ja Soovitused Sotsiaalmeedia ja Soovitused
Von Baer
Nende Hinnad €500+
Poe Juurdehindlus Poe Juurdehindlus
Edasimüüjad Edasimüüjad
Agendid Agendid
Tele-, raadio- ja printreklaam Tele-, raadio- ja printreklaam
Teised