+37255661433 - info@vonbaer.ee

Meist

EI LEIDNUD POEST SEDA, MIDA SOOVINUKS

 

Minu nimi on Albert ning olen Von Baer Tallinn kaasasutaja.

Soovisin endale 2014. aasta lõpus osta tööl käimiseks kvaliteetset ning ainulaadset nahast arvutikotti, kuid pika otsimise tagajärjel ei leidnud ma ühtegi meelepärast. Jätkasin otsinguid internetist, aga sobilikud kotid olid liiga kallid. Ei jäänudki muud üle, kui luua endale ise meeltmööda kvaliteetne portfell, mis täidaks kõik minu soovitud kriteeriumid. Paari kuu jooksul sündiski meie brändi esimene Von Baer’i arvutikott.

Minu disainitud portfell sai sõprade ja tuttavate poolt väga palju kiita ning paljud soovisid ka endale samasugust.

Nii meie loodud bränd alguse saigi. Projektiga liitus ka tuttav Igor, kes on minu silmis üks parimaid disainereid kogu Põhja-Euroopas.

 

LIHTSUSES PEITUB VÕLU

Me ei ole moebränd. Mood tuleb-läheb, kuid Von Baeri nahktooted ei vanane. Loome ainulaadse stiiliga kvaliteetseid tooteid. Me ei erista sisu ja stiili, üks ei saa olla ilma teiseta.

Olles väsinud suurte tootjate juurdehindlusest ja puudulikust kvaliteedist, otsustasime luua oma brändi, mille põhimõte on pakkuda premium tooteid otse tarbijale, ilma vahendajateta.

 

SÜNDINUD ONLINE’S, MÜÜME OTSE TEILE

€540
€360
€180
Meie Hinnad € 200+
Online Mudel Online Mudel
Loomulik Kasv Loomulik Kasv
Sotsiaalmeedia ja Soovitused Sotsiaalmeedia ja Soovitused
Von Baer
Nende Hinnad €500+
Poe Juurdehindlus Poe Juurdehindlus
Edasimüüjad Edasimüüjad
Agendid Agendid
Tele-, raadio- ja printreklaam Tele-, raadio- ja printreklaam
Teised

 

Kas te teete soodustusi?

Me ei trikita oma kliente allahindluste tegemisega. Trikitamine seisneb esialgse hinna kunstlikus tõstmises, millest siis kliendile nn soodustust pakutakse.

Vältides edasimüüjaid ja vahendajaid, müüme otse Teile ning pakume võimalikult häid hindu vältides kollaseid või punaseid hinnasilte.

Sulge
×

Cart