+37255661433 - info@vonbaer.ee

Top 5 Parimad reklaamkingitused ning meened

Soovite leida ideid, millised firma logoga meened oleksid parimad? Variante, mida kinkida, on mustmiljon ning kingituse väärtus saaja silmis ei ole alati võrdne selle kallidusega.

Tõime allpool välja, millised on meie arust parimad ettevõtte logoga suveniirid.

1. Personaalse logoga kaarditasku

Otsid meeldejäävat kingitust äripartnerile või suurepärastele töötajatele/klientidele? Kingi nahast kaarditasku, mis meenutab Teie tänu neile igapäevaselt. Von Baeris saab nahast toodetele lasta graveerida enda firma logo ja/või personaalse sõnumi, mis on väga unikaalne ning meeldejääv.

2. Korralik pastakas
Elementaarne asi, mida kasutavad igapäevaselt peaaegu kõik inimesed. Kingi kvaliteetne pliiats, mida kasutades võite enda firmat pikka aega kingi saajale meelde tuletada.

3. Reisikott

Korralik reisikott nahast on parim tunnustus, kuna paneb kingisaaja tundma ennast väga erilisena. Luksuslik reisikott on asi, mida saab õige hoolduse korral kasutada mitmeid aastaid ning tänu sellele jääte ka Teie oma firma või ettevõttega väga pikaks ajaks inimese südamesse.

4. Akupank
Suurepärane kingitus, mida vajavad paljud inimesed, eriti reisides. Mitte kunagi ei ole halb mõte kanda kaasas varuakut, mis kriitilistes olukordades telefoni või muu seadme jälle ellu äratada suudavad. Tõeliselt praktiline kingitus igale inimesele.

5. Korralik vihmavari
Aita kingi saajal saju korral kuivaks jääda. Kinkige korralik vihmavari, mis peaks vastu iga tuulise ja vihmase ilmaga. Kuivalt sihtkohta jõudes on kingisaaja Teile alati tänulik. Vihmavarjud on kasulikud reklaamkingitused.

Lisa kommentaar

Sulge
×

Cart