Von Baeri nahast sülearvutikotte kantakse maailma edukamates linnades.

Tehnoloogia tormilise arengu mõjul mängivad sülearvutid oma mobiilsusest tuleneva mugavuse tõttu enamiku inimeste igapäevatöös ning tegemistes asendamatut rolli. Seda on lihtne kõikjal kaasas kanda juhul, kui omatakse otstarbekat ning funktsionaalset arvutikotti

Näita rohkem

Von Baeri nahast sülearvutikotid kannavad endas lisaks arvuti kaitsmisega seotud praktilisuse aspektile ka tänapäeva maailmas aina olulisemat rolli mängivat esteetilisust ning esmaklassilist, unikaalset visuaalset välisilmet, mis garanteerib Teile nii kontoris kui ärikohtumistel viibides kaaslaste ja konkurentide imetluse.

Vaata kõiki Von Baeri tooteid siin.

Lisades tootele personaalse, just Teie jaoks südamelähedase lasergraveeringu, on Teil võimalik muuta oma arvutikott kordumatuks ning veelgi silmapaistvamaks praktilist kasutust omavaks aksessuaariks.

Meie esmaklassilised sülearvutikotid on valmistatud parimate Itaalia meistrite teadmisi ja põlvkondade vältel arendatud leidlikkust edasi kandvast taimpargitud kvaliteet-nahast. Tootevalikus on nii nahast läpakakotid ehk sülearvutikotid kui ka sülearvutivutlarid.

Sirvi kõiki nahast seljakotte siin.

Sõltumata Teie asukohast, olgu selleks Tallinn, Tartu või mõni muu linn, jõuab meie otstarbekas, kvaliteetne ning stiilne arvutikott Teieni tänu meie ööpäevaringselt avatud e-poele juba järgmisel päeval (makstes tööpäeval enne 16.00).

näidata vähem