Nahast portfellid meestele ja naistele

Meie kõrgetasemelised nahast portfellid on midagi enamat kui aastakümnete tagust, vanamoodsat mõttemalli järgivad kohmakad töövahendid. Tänapäeva maailmas on relevantsust omandamas just praktilisuse ja mugavuse põimimine elegantse ning pilkupüüdva stiiliga. Kombineerides tervikliku ning väljapeetud minimalistliku disaini funktsionaalsusega, püüavad meie nahast meeste ja naiste portfellid Teie igapäevase kaaslasena kõikide möödujate imetlevad pilgud.

Näita rohkem

Maksimaalsest organiseeritusest tuleneva enesekindlusega annate oma äripartneritele ning konkurentidele täieliku kompetentsuse ja professionaalsuse signaali. Lisades tootele Teile südamelähedase personaalse lasergraveeringu, muudate selle kordumatuks ja kullakalliks.

Meie nahast portfellid on valmistatud taimpargitud preemium-kvaliteet nahast, mis kannab edasi meistrite mitmete põlvkondade vältel arendatud teadmisi ning loomevõimet. Unikaalsest tootevalikuks leiab igaüks oma eelistustele ning tarvidusele vastava, olgu selleks ärikott, konverentsikott või dokumendikott.

Teie asukohast (Tallinn, Tartu või mõni muu paik) sõltumata toimub meie eksklusiivsete portfellide müük e-poes ööpäevaringselt ning kaup jõuab mõne näpuvajutuse tulemusena Teieni juba järgmisel päeval (tellides tööpäeval enne 16:00).

Kõik nahast kotid on siin.

Iga meie nahast portfell on usaldusväärne ning professionaalsust soosiv kaaslane Teie edu saavutamise teel!

Meie sülearvuti kotid asuvad siin.

näidata vähem