5 ideed: Kvaliteetsed Nahast Ärikingitused ehk Firmakingitused

Ilmselgelt mõistab iga arukas inimene, et hea kingitus koostöö- või äripartnerile või töötajale võib osutuda väga tõhusaks investeeringuks ettevõtte tulevikku. Just sel põhjusel eksisteerivad firmad, mis on spetsialiseerunud ärikingituste müügile.

Ärikingitused ja firmakingitused võib liigendada järgnevalt:

1) Lühikese elueaga tarbitavad reklaamkingitused.

Tarbitavatel kingitustel on omad plussid. Nendest olulisim on see, et söödav/joodav või muul moel tarbitav asi ei jää kingisaaja kappi niisama seisma. Kui kingisaaja seda ise ära ei tarbi, siis tõenäosuselt kingib ta selle kellelegi edasi.

Miinustest on põhiline selliste kingituste lühike eluiga – kui kingitus on otsa saanud, ei ole kingisaajal enam midagi käegakatsutavat, mis talle teid või teie ettevõtet meenutaks.

2) Pikema elueaga ärikingitused ehk firmakingitused.

Pikema elueaga kingituste tegemisel tuleb meeles pidada, et kingituse valimisel võib liigne kokkuhoidlikkus kontraproduktiivseks osutuda. Nimelt ei tähenda madal hind üldjuhul kvaliteeti ning vähekvaliteetne kingitus võib kingisaajas tekitada kingitegija suhtes pigem negatiivseid kui positiivseid emotsioone.

Mida tunneksite teie, kui koostööpartnerilt jõulukingituseks saadud tema ettevõtte logoga kruus hakkaks mõne kuu pärast kuluma või murenema? Selline seik jätaks antud äripartneriga asjade ajamisele halva maigu külge.

Teisest küljest – kujutage aga ette, et äripartnerilt saadud kingitus kestab pikki aastaid ning hõlbustab teie igapäevaelu. Tahes-tahtmata tekitab selline kasulik kingitus positiivseid emotsioone, mis antud äripartneriga seonduvad. Just seesuguseid tooteid pakub Von Baer.

Meie valikus on kvaliteetsest nahast aksessuaarid, näiteks kaardihoidjad, rahakotid, arvutikotid, portfellid, reisikotid ning muud tooted. Pakume ka oma nahktoodete lasergraveeringuga personaliseerimist ning suuremate koguste puhul kuumpressimisega isikupärastamist. Saame tootele lisada ka teie organisatsiooni logo ja/või erinevaid tekste (tsitaadid, soovid jms).

Meie disainifilosoofia seisneb nägemuses, et tähtis pole mitte ainult stiil ja kvaliteet, vaid ka funktsionaalsus: toode peab selle kasutaja elu oluliselt mugavamaks ja meeldivamaks muutma. Mõned head näited ärikingitustest, mida saame teile pakkuda:

1. Rahakott või kaarditasku
Pikaajalise pideva kasutamise tagajärjel rahakotid kuluvad ning seega on tegemist kasuliku kingitusega, mida on kindlasti hea saada. Meie valikus on nii meeste rahakotid kui ka naiste rahakotid.

2. Arvutikott või portfell
Eriline ärikingitus inimestele, kes Teie organisatsioonile väga väärtuslikud on. Uus kvaliteetne nahast arvutikott või portfell ei unune kingisaajal ealeski.

3. Reisikott
Reisimisest on saanud oluline osa meie igapäevaelust. Seda tähtsamaks on muutunud ka kindlustunde olemasolu reisimise jooksul – inimesed tahavad teada, et nende reisikott on täiesti turvaline ja hea kvaliteediga, kaitseb sinna pakitud esemeid ning et see oleks samal ajal ka stiilne.

4. Nahast seljakott

5. Muud nahktooted

kvaliteetsed firmakingitused ärikingitused - kosmeetikakott

Huvi korral võtke meiega ühendust: vonbaer.ee/kontakt. Allpool on toodud mõned näited meie tehtud töödest:

Lisa kommentaar