+37255661433 - info@vonbaer.ee

5 Jõulukingi Ideed Ehk Jõulukingid, Mis Kestavad.

Aasta hakkab taaskord lõppema mis tähendab seda, et jõulukingid vajavad ostmist. Kuidas leida kingitused jõuludeks, mis on kvaliteetsed ning kestavad ja meenutavad Teid Teie lähedastele veel aastaid?

1) Lõhnaõli

Üks parimaid jõulukinke on Teie lähedase lemmik lõhnaõli. Veelgi suurepärasem oleks leida kombo, kus lisaks lõhnale oleks olemas ka sama aroomiga deodorant või kehakreem. Imeline parfüüm muudab iga inimese atraktiivsemaks ning enesekindlamaks. Teie lähedane tänab Teid.

2) Nahast rahakott

Rahakott on elementaarne aksessuaar, mis paratamatult kulub ning väsib aastatepikkuse kasutamise tagajärjel. Üks ideaalne jõulukingi ideedest lähedasele, kes hindab kvaliteeti. Von Baer’i rahakotte saab muuta isikupärasemaks, lastes sisse graveerida personaalse sõnumi ja/või nimetähtede initsiaale pressides. Eriline kingitus, millega jääb rahule iga sinu pereliige/sõber.

jõulukingid

 

3) Nahast püksirihm

Kvaliteetne nahast rihm on aegumatu klassika. Miks mitte kinkida veel selline vöö, mida saab kanda kahte pidi? Meie tootevalikust leiate nii ühe- kui kahepoolseid püksivöid, mis teenivad Teie lähedast mitmeid aastaid. Uskuge meid, isegi kui kingi saanud isikul on kodus kümneid püksivöid, on Teie poolt kingitud kvaliteetne vöö erilise tähendusega.

kingitused jõuludeks

 

4)  Nahast arvutikott

Kas Teie lähedane transpordib alatihti oma sülearvutit punktist A punkti B, kuid tal puudub selleks spetsiaalne kott? Arvutikott on ülimalt praktiline ese, mis leiab kasutust pea iga päev. Ruumikas kott mahutab kenasti ära nii sülearvuti kui ka vajalikud dokumendid. Korralik nahast sülearvutikott annab töökale lähedasele võimaluse mugavalt kaasas kanda kõike tööks vajalikku.

5 Jõulukingi Ideed Ehk Jõulukingid, Mis Kestavad.

 

5) Korralik kodumasin

Lähedane armastab palju trenni teha? Miks mitte kinkida talle mahlapress või blender, et ta end peale treeninguid korralikult vitamiini jookidega turgutada saaks.

Lähedane armastab puhtust? Miks mitte kinkida talle pisike käsitolmuimeja, millega kiirelt puru ning muu sodi diivanilt ja mujalt kokku imeda.

Loodame, et meie kokku pandud artikkel aitab Teil kõik jõulukingid lähedastele edukalt leida. Kui meie tekst kingiideed jõuludeks Teid abistas, andke meile sellest märku kommentaarides 🙂

Lisa kommentaar

Sulge
×

Cart